Witos.png

KATEGORIA RECYTATORSKA (7.04.2017 r.)

Szkoły Podstawowe

Godz. 9.00 – 10.00

  1. Milena Owsiak - Szkoła Podstawowa w Wierzchosławicach

  2. Gabriela Biały - Szkoła Podstawowa w Wierzchosławicach

  3. Julia Barnaś - Szkoła Podstawowa w Zawadzie

  4. Amalia Kawa - Szkoła Podstawowa w Jodłówce – Wałkach

  5. Wiktoria Pinas - Szkoła Podstawowa w Jodłówce – Wałkach

  6. Daria Wiatr - Szkoła Podstawowa w Jodłówce - Wałkach

  7. Magdalena Krupska - Szkoła Podstawowa w Paleśnicy

  8. Natalia Michalik - Szkoła Podstawowa w Stróżach

  9. Sebastian Socha - Szkoła Podstawowa w Stróżach

  10. Katarzyna Krakowska - Szkoła Podstawowa w Stróżach

  11. Kinga Świerk - Szkoła Podstawowa w Wierzchosławicach

  12. Weronika Gumola - Szkoła Podstawowa w Łętowicach

  13. Dominika Kuc - Szkoła Podstawowa w Łętowicach

  14. Adrian Surga - Szkoła Podstawowa w Brzozówce

  15. Marcel Witek - Szkoła Podstawowa w Brzozówce

Szkoły ponadpodstawowe

Godz. 10.15 – 11-15

  1. Kacper Rokosz – Gimnazjum w Wierzchosławicach

  2. Kamila Obierzychleb – Gimnazjum w Wierzchosławicach

  3. Wioletta Szara – Gimnazjum w Wierzchosławicach

  4. Łucja Wantuch – Zespół Szkół Technicznych w Tarnowie

  5. Ewelina Kocik – Gimnazjum w Rzuchowej

  6. Eliza Gąsiorowska – Gimnazjum w Zbylitowskiej Górze

  7. Jakub Augustyn – Gimnazjum w Siedliskach

  8. Julia Opałka – Gimnazjum w Siedliskach

  9. Dominika Kordela – Gimnazjum w Siedliskach

  10. Bartosz Maciaszek – Gimnazjum w Paleśnicy

  11. Patrycja Kubacka – Gimnazjum w Paleśnicy

KATEGORIA WOKALNO-INSTRUMENTALNA

Szkoły Podstawowe

Godz. 9.00 – 10.30

  1. Kinga Świerk - Szkoła Podstawowa w Wierzchosławicach

  2. Dominika Kuc, Natalia Tomaszewska - Szkoła Podstawowa w Łętowicach

  3. Zespół wokalny - Szkoła Podstawowa w Wierzchosławicach

  4. Karolina Cisoń - Szkoła Podstawowa w Łętowicach

  5. Bartłomiej Kuboń - Szkoła Podstawowa w Bogumiłowicach

  6. Zespół Wokalny – Szkoła Podstawowa w Zbylitowskiej Górze

  7. Tercet wokalny Agata Sorota, Martyna Latawska, Aleksandra Mazurek – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Błoniu

  8. Martyna Latawska – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Błoniu

  9. Zuzanna Bielecka, Wanessa Cybruch, Aleksandra Derus - Szkoła Podstawowa w Woli Rzędzińskiej

  10. Chór „Kantata” - Szkoła Podstawowa w Jodłówce – Wałkach

  11. Kółko muzyczne - Szkoła Podstawowa w Stróżach

  12. Katarzyna Rzeszowska - Szkoła Podstawowa w Stróżach

  13. Gabriel Socha - Szkoła Podstawowa w Stróżach

  14. Zespół „Melodia” – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zalasowej

  15. Patrycja Zegar – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zalasowej

  16. Maksymilian Stepek - Szkoła Podstawowa w Kowalowej

  17. Chór Szkoły Podstawowej - Szkoła Podstawowa w Ciężkowicach

  18. Natalia Michalska – Pałac Młodzieży w Tarnowie

  19. Oliwia Miś – Szkoła Podstawowa w Lisiej Górze

  20. Zespół wokalny „Barbórki” - Szkoła Podstawowa w Pawęzowie

Szkoły ponadpodstawowe

Godz. 11.00 – 12.30

  1. Kornasiewicz Jakub - Gimnazjum w Grybowie

  2. Zespół „Iskierki” - Gimnazjum w Grybowie

  3. Tuchowski Chór Młodzieżowy – Parafia św. Jakuba w Tuchowie

  4. Paulina Ignac – Pałac Młodzieży w Tarnowie

  5. Marcelina Cieślik - Studio Wokalne „Talent” w Tarnowie

  6. Eliza Gąsiorowska - Studio Wokalne „Talent” w Tarnowie

  7. Dominika Myśliwiec – Gimnazjum w Ciężkowicach

  8. Natalia Kucharska – Zespół Szkół Publicznych w Bruśniku

  9. Sylwia Kaczmarek – Zespół Szkół Publicznych w Jastrzębi

  10. Chór „Moderato” - Gimnazjum w Pogórskiej Woli

  11. Zespół „Presto” – Gimnazjum w Zalasowej

  12. Jakub Stepek – Gimnazjum w Zalasowej

  13. Zespół wokalno-instrumentalny – Zespół Szkół w Ryglicach

  14. Chór „Raggi di sole” - Gimnazjum w Rzuchowej

  15. Alicja Rusin – Gimnazjum w Siedliskach

  16. Zespół wokalno–instrumentalny „Remedium” - Gimnazjum w Tarnowcu

  17. Julia Bagińska - Gimnazjum w Paleśnicy

  18. Nikola Grabczyńska, Ilona Stenkevych, Patrycja Gajda – Gimnazjum nr 6 w Tarnowie

  19. Lena Hańbicka - Gimnazjum nr 6 w Tarnowie

  20. Gabriela Nawój - Gimnazjum nr 6 w Tarnowie

  21. Chór „Sole Canto” - Gimnazjum w Zbylitowskiej Górze