"Sokół - Świat Pracy"
Polskie Towarzystwo Gimnastyczne
Polskie Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół - Świat Pracy"

Przesłuchania odbędą się 16 marca 2018 r. w Zespole Szkół Technicznych, ul. Kwiatkowskiego 17 w Tarnowie- Mościcach

KATEGORIA RECYTATORSKA

 

Godz. 9.00 - Uroczyste rozpoczęcie XIX Przeglądu Poezji i Pieśni Patriotycznej w auli ZST

Przesłuchania:

Godz. 9.15 – 10.45

  1. Julia Szczerba –Szkoła Podstawowa w Ciężkowicach
  2. Zuzanna Gabor - Szkoła Podstawowa w Ciężkowicach
  3. Jakub Gaj - Szkoła Podstawowa w Ciężkowicach
  4. Wiktoria Pinas - Szkoła Podstawowa w Jodłówce Wałkach
  5. Daria Wiatr - Szkoła Podstawowa w Jodłówce Wałkach
  6. Nikola Puła - Szkoła Podstawowa w Jodłówce Wałkach
  7. Emilia Michalska – Szkoła Podstawowa w Bobrownikach Wielkich
  8. Monika Broda - Szkoła Podstawowa w Bobrownikach Wielkich
  9. Izabela Markocińska - Szkoła Podstawowa w Bobrownikach Wielkich
  10. Karolina Sikora – Szkoła podstawowa w Joninach
  11. Natalia Gancarczyk - Szkoła Podstawowa w Gromniku
  12. Julia Wójcik - Szkoła Podstawowa w Gromniku
  13. Teresa Gucwa – Szkoła Podstawowa w Gromniku
  14. Gabriela Wolska - Szkoła Podstawowa w Zalasowej
  15. Martyna Dąbrowska - Szkoła Podstawowa w Siedlcu
  16. Emilia Dębska - Szkoła Podstawowa w Siedlcu
  17. Ksawery Kuca – Szkoła Podstawowa w Brzozówce
  18. Marcel Witek - Szkoła Podstawowa w Brzozówce
  19. Adrian Surga - Szkoła Podstawowa w Brzozówce
  20. Julia Barnaś - Szkoła Podstawowa w Zawadzie
  21. Weronika Chwistek - Szkoła Podstawowa w Zawadzie
  22. Dominika Kuc - Szkoła Podstawowa w Łętowicach
  23. Magdalena Krupska - Szkoła Podstawowa w Paleśnicy
  24. Gabriela Mirek - Szkoła Podstawowa w Ostrowie
  25. Justyna Perkman - Szkoła Podstawowa w Zakliczynie
  26. Zuzanna Sus - Szkoła Podstawowa w Zgłobicach
  27. Dominika Bora - Szkoła Podstawowa w Zgłobicach
  28. Wiktoria Szczupak - Szkoła Podstawowa w Zgłobicach
  29. Patrycja Lizak – Szkoła Podstawowa w Pilczy Żelichowskiej

 

Godz. 11.05

  1. Magdalena Wietecha - II kl. gimnazjum przy Sz. P. w Ciężkowicach
  2. Eliza Trela – II kl. gimnazjum przy Sz. P. w Ciężkowicach
  3. Magdalena Tabaszewska – II kl. gimnazjum przy Sz. P. w Ciężkowicach
  4. Julia Opałka - Oddziały Gimnazjalne przy Sz. P. w Siedliskach
  5. Dominika Kordela Oddziały - Gimnazjalne przy Sz. P. w Siedliskach
  6. Zuzanna Krzyżak – III kl. gimnazjum przy Sz. P. w Siemiechowie
  7. Wiktoria Nasiadka - Gimnazjum w Miechowicach Wielkich
  8. Jakub Kiwior - Gimnazjum w Pogórskiej Woli
  9. Marika Kawalerska – Gimnazjum z Zbylitowskiej Górze
  10. Piotr Szatko - Gimnazjum z Zbylitowskiej Górze
  11. Angelika Przybyło - Gimnazjum z Zbylitowskiej Górze
  12. Dawid Rodak - I LO w Tarnowie
  13. Agata Migdał - I LO w Tarnowie
  14. Karolina Padło – I LO w Tarnowie
  15. Kacper Pietrusiak, Kacper Babiarz - Zespół Szkół Technicznych w Tarnowie
  16. Mikołaj Chrapusta, Tomasz Wyczesany - Zespół Szkół Technicznych w Tarnowie
  17. Kamil Kózka - Zespół Szkół Technicznych w Tarnowie
  18. Łucja Wantuch - Zespół Szkół Technicznych w Tarnowie

 

Kategoria wokalna

Godz. 9.00

Uroczyste rozpoczęcie XIX Przeglądu Poezji i Pieśni Patriotycznej w auli Zespołu Szkół Technicznych

Przesłuchania:

Godz. 9.15 – 10.45

  1. Dominik Fitrzyk, Michał Nowak Bartosz Bednarenko,– Zespół Szkół Technicznych w Tarnowie
  2. Michał Nowak, Tomasz Wyczesany - Zespół Szkół Technicznych w Tarnowie
  3. Klaudia Jasińska – Zespół Szkół Ogólnokształcących w Ciężkowicach
  4. Chór - Szkoła Podstawowa w Ciężkowicach
  5. Julia Grzenia - Szkoła Podstawowa w Siedliskach
  6. Grupa śpiewająca – Szkoła Podstawowa w Lichwinie
  7. Martyna Bąk – Szkoła Podstawowa w Bobrownikach Wielkich
  8. Julia Roman, Klaudia Jackowska - Szkoła Podstawowa w Gromniku
  9. Martyna Pawlik - Szkoła Podstawowa w Gromniku
  10. Julia Roman - Szkoła Podstawowa w Gromniku
  11. Zespół Instrumentalno-Wokalny – Szkoła Podstawowa w Ryglicach
  12. Martyna Wiśniowska – Szkoła Podstawowa w Ryglicach
  13. Zespół „Stokrotki” – Szkoła Podstawowa W Kowalowej
  14. Gabriela Golec - Szkoła podstawowa w Joninach
  15. Zespół Panoa - Szkoła podstawowa w Joninach
  16. Maria Kokoszka - Szkoła Podstawowa w Jadownikach
  17. Zofia Miszkiewicz - Szkoła Podstawowa w Jadownikach
  18. Zespół „Melodia” - Szkoła Podstawowa w Zalasowej
  19. Zespół „Presto” – Gimnazjum w Zalasowej
  20. Dobrosława Serafin – Gimnazjum w Jadownikach
  21. Aleksandra Szczupał– Gimnazjum w Jadownikach
  22. Karolina Cisoń - Szkoła Podstawowa w Łętowicach

 

Godz. 11.05- 13.00

  1. Karolina Moździerz – Szkoła Podstawowa w Żelazówce
  2. Magdalena Pikul - Szkoła Podstawowa w Żelazówce
  3. Martyna Kiełb - Szkoła Podstawowa w Żelazówce
  4. Julia Moździerz - Szkoła Podstawowa w Żelazówce
  5. Wiktoria Wójtowicz -Szkoła Podstawowa w Lipnicy Murowanej
  6. Wiktoria Wojtowicz, Mateusz Leszczyński, Jakub Lis -Szkoła Podstawowa w Lipnicy Murowanej
  7. Duet: Aleksandra Moryl, Aleksandra Radwańska - Szkoła Podstawowa w Rudce
  8. Zespół wokalny (12 osób) - Szkoła Podstawowa w Rudce
  9. Wiktoria Gierat, Julia Matacz - Szkoła Podstawowa w Paleśnicy
  10. Izabela Pawłowicz - Szkoła Podstawowa w Paleśnicy
  11. Gabriela Żydowska - Szkoła Podstawowa w Zawadzie
  12. Zespół „Violinki” - Szkoła Podstawowa w Pawęzowie
  13. Duet: Amelia Korda, Patryk Przeklasa - Szkoła Podstawowa w Buczu
  14. Trio okazjonalne: Marlena Mazur, Agata Rogoda, Natalia Skupik - Szkoła Podstawowa w Siedlcu
  15. Wiktoria Wójtowicz -Szkoła Podstawowa w Lipnicy Murowanej
  16. Wiktoria Wojtowicz, Mateusz Leszczyński, Jakub Lis -Szkoła Podstawowa w Lipnicy Murowanej
  17. Jakub Lis , Mateusz Leszczyński - Szkoła Podstawowa w Lipnicy Murownej
  18. Duet: Agata Wywrot, Konrad Armatys - Szkoła Podstawowa w Pogórskiej Woli
  19. Trio: Patryk Pila, Aleksandra Kamień, Jakub Kiwior - Szkoła Podstawowa w Pogórskiej Woli
  20. Dominika Baran - Szkoła Podstawowa w Pogórskiej Woli
  21. Aleksandra Derus - Szkoła Podstawowa w Woli Rzędzińskiej
  22. Weronika Bród, Wiktoria Dudajek, Kinga Kobylecka, Karolina Kołtun, Joanna Kowalska, Mateusz Kuta. Weronika Kuta, Monika Lis, Karolina Sowa, Karol Sroka, Weronika Walaszek - Szkoła Podstawowa w Woli Rzędzińskiej
  23. Daniela Augustyn i Alicja Smosna - Szkoła Podstawowa w Koszycach Wielkich

 

Godz. 13.15

  1. Łukasz Kozioł - Szkoła Podstawowa w Niedomicach
  2. Daria Nawój - Szkoła Podstawowa w Łęgu Tarnowskim
  3. Julia Czekańska - Szkoła Podstawowa w Niedomicach
  4. Wiktoria Suder - Szkoła Podstawowa w Odporyszowie
  5. Wiktoria Szczupak - Szkoła Podstawowa w Zgłobicach
  6. Marlena Madej - Szkoła Podstawowa w Zaczarniu
  7. Jakub Marszałek – Gimnazjum Zaczarniu
  8. Duet Obvilion – Gabriela Nawój, Krzysztof Karczewski – Szkoła Podstawowa w Tarnowie
  9. Łucja Kania – Pałac Młodzieży
  10. Alicja Rusin – Oddziała Gimnazjalny w Siedliskach
  11. Aleksandra Kurek - III kl Gimnazjum w Zakliczynie
  12. Zuzanna Zabiegła –Gimnazjum w Miechowicach Wielkich
  13. Martyna Michniak - –Gimnazjum w Miechowicach Wielkich
  14. Maria Molczyk – V Technikum w Tarnowie
  15. Dominika Myśliwiec – XIV LO w Tarnowie
  16. Julia Bagińska - XIV LO w Tarnowie
  17. Grzegorz Rubacha - VII LO w Tarnowie
  18. Aleksandra Łabno – III kl. Gimnazjum przy Sz. P. nr 24 w Tarnowie
  19. Patrycja Franczak – III kl. Gimnazjum przy Sz. P. nr 24 w Tarnowie
  20. Aleksandra Radwańska, Jakub Wójcikowski, Maks Tyl, Karol Duda – III kl. Gimnazjum przy Sz. P. nr 24 w Tarnowie
  21. Karolina Legawiec - III kl. Gimnazjum przy Sz. P. nr 24 w Tarnowie
  22. Justyna Duda - Zespół Szkół Technicznych w Tarnowie
  23. Zespół Muzyczny – Zespół Szkół Technicznych w Tarnowie

 

Uwaga!

Samochody można parkować na parkingu przy głównym wejściu do szkoły.

Masz pytanie?
DOŁĄCZ DO NAS !

Jeśli zainteresowała Cię nasza działalność,
Jeśli dostrzegłeś w niej coś wartościowego
i interesującego dla siebie

DOŁĄCZ DO NAS !
Z Nami:
  • Dbaj o swoją sprawność fizyczną
  • Promuj polską kulturę, sztukę i tradycje
  • Szanuj wojsko i wspieraj budowę jego zaplecza
DOŁĄCZ DO NAS !

Jeśli napiszesz – odpiszemy !
Jeśli pomożesz – będziemy zobowiązani !
Jeśli zechcesz dołączyć – przyjmiemy !

ZOSTANIESZ JEDNYM Z NAS !

    Finał XIX PPIPP
03 maj 2018
  czwartek godz. 16:00