"Sokół - Świat Pracy"
Polskie Towarzystwo Gimnastyczne
Polskie Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół - Świat Pracy"
OBCHODY 140-LECIA "SOKOŁA" NA ZIEMI TARNOWSKIEJ
W ubiegłą sobotę 28 października, nasze Towarzystwo świętowało 140-lat działalności "Sokoła" w Tarnowie i regionie tarnowskim. Z tej okazji w murach Akademia Tarnowska odbyła się uroczysta gala, na którą złożyły się m.in. prelekcja o historii TG. "Sokół" w Tarnowie, odśpiewanie "Marszu Sokołów", nagrodzenie najaktywniejszych członków PTG. "Sokół-Świat Pracy" oraz podziękowania dla instytucji, organizacji i firm wspierających działalność naszego Stowarzyszenia (ZS Baczyński Dąbrowa Tarnowska, Zsme Tarnów, WCR Tarnów, THU. "Flok" Wojciech Pożdał). Całość zwieńczył poczęstunek i miłe rozmowy. Wszystkim zaangażowanym w przedsięwzięcie dziękujemy.
fot.. P. Sołtys