"Sokół - Świat Pracy"
Polskie Towarzystwo Gimnastyczne
Polskie Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół - Świat Pracy"

img,gcsi,9D3469CACFCE8A2B6232D50597EC0538897D077A,mpid,7,maxwidth,1920,maxheight,888.75.png

Następny wyjazd na wycieczkę tym razem na Turbacz planowany jest na 11.03 godzina wyjazdu jeszcze do ustalenia. Kontakt w sprawie szczegółów - Tadeusz Kawecki , poniżej mapka trasy. W razie niekorzystnych prognoz pogodowych wycieczka odbędzie w innym terminie ale miejmy nadzieję, że pogoda jednak dopisze. Zapraszam wszystkich chętnych do udziału. Szkoła Biegania i Nordic Walking w Tarnowie331756991 220375153829607 6988906351905329805 n

Relacja z dzisiejszego dwudziestokilometrowego rajdu przez Pasmo Brzanki. Uśmiechy mówią same za siebie, że było nam bardzo wesoło, a fotki pokazują jak było ciekawie : Ostry Kamień, strumyk przecinający ścieżkę, powalone drzewa, mygły 🙂, parę stromych podejść i zejść, przystanek w Bacówce, gdzie czekał Pan Andrzej odmierzający nam czas dojścia z Burzyna do Bacówki 🙂 i smakowitości w płynie oraz w cieście . Sarnę i (prawdopodobnie) Sokoła widzieliśmy na szlaku, ale nie chcieli pozować! Dziękujemy Wszystkim za aktywny w mowie, śmiechu i ruchach udział!!!

więcej zdjęć na stronie (4) Szkoła Biegania i Nordic Walking w Tarnowie | Tarnów | Facebook

Wiadomość

Twoje konto zostało utworzone i odnośnik weryfikacyjny został wysłany na wprowadzony adres e-mail. Kolejnym krokiem jest konieczność weryfikacji konta, uczynisz to, klikając odnośnik weryfikacyjny w wiadomości e-mail, którą dostaniesz. Po pomyślnej weryfikacji Administrator zatwierdzi Twoje konto przed pierwszym logowaniem.

 

Podkategorie

Masz pytanie?
DOŁĄCZ DO NAS !

Jeśli zainteresowała Cię nasza działalność,
Jeśli dostrzegłeś w niej coś wartościowego
i interesującego dla siebie

DOŁĄCZ DO NAS !
Z Nami:
  • Dbaj o swoją sprawność fizyczną
  • Promuj polską kulturę, sztukę i tradycje
  • Szanuj wojsko i wspieraj budowę jego zaplecza
DOŁĄCZ DO NAS !

Jeśli napiszesz – odpiszemy !
Jeśli pomożesz – będziemy zobowiązani !
Jeśli zechcesz dołączyć – przyjmiemy !

ZOSTANIESZ JEDNYM Z NAS !

Brak wydarzeń