"Sokół - Świat Pracy"
Polskie Towarzystwo Gimnastyczne
Polskie Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół - Świat Pracy"

W dniu 31.12.2016 r. tarnowscy biegacze wystartowali w III Koleżeńskim Tarnowskim Biegu Sylwestrowym, którego organizatorem było Polskie Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół - Świat Pracy” oraz Zespół Szkół Ekonomiczno–Ogrodniczych w Tarnowie.

Do biegaczy dołączyła grupa, która przebyła trasę z kijkami w marszu nordic walking. Piękna, słoneczna pogoda sprzyjała sportowcom, którzy mieli do pokonania dość ciężką, 10-kilometrową trasę z Parku Sanguszków do Zawady i z powrotem. Komendę do startu wydała Dyrektor ZSEO Pani mgr Alicja Czerwińska–Franek. Wszyscy w szampańskich nastrojach dotarli do mety, gdzie na uczestników czekały okolicznościowe medale.

Tradycyjnie, po biegu i marszu, wszyscy zawodnicy zostali zaproszeni na integracyjny poczęstunek oraz rozdanie atrakcyjnych nagród. Duże zainteresowanie wydarzeniem utwierdziło organizatorów  w przekonaniu, że za rok bieg również powinien się odbyć.  Wszystkim uczestnikom gratuluję wytrwałości  i samozaparcia w realizacji swoich sportowych planów oraz życzę sukcesów w Nowym Roku - Maciej Pokorny (kierownik Sekcji Biegania i Nordic Walking, wiceprezes Towarzystwa).

{gallery}bieg_sylwestrowy{/gallery}