"Sokół - Świat Pracy"
Polskie Towarzystwo Gimnastyczne
Polskie Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół - Świat Pracy"

W dniu 12.11.2016r odbył się Rajd Niepodległości pod pomnik Bohaterów Ziemi Grybowskiej, który znajduje się na Podchełmiu. W tym roku, mimo iż planowano zarówno przejazd rowerami, jak i wędrówkę pieszą, z powodu sypiącego śniegu, do skutku doszła jedynie ta druga forma uczczenia Święta Niepodległości. Choć pogoda nie rozpieszczała, to udział w rajdzie wzięło ponad dwadzieścia osób.

 Bardzo dziękujemy uczestnikom rajdu - dzieciom ze Szkolnego Koła Pamięci o Zmarłych wraz z wychowawczynią panią Kornelią Lichoń, przedstawicielom Sokoła Tarnowskiego na czele z Prezesem Andrzejem Olejnikiem oraz oczywiście wszystkim Sokołom grybowskim.

Podziękowania kierujemy także do Wójta Gminy Grybów Pana Piotra Kroka, który wsparł nas finansowo. Dziękujemy za obecność Burmistrzowi Miasta Grybów Panu Pawłowi  Fydzie i przewodniczącemu Rady Miasta Panu Józefowi Górze. Za udostępnienie miejsca na działce widokowej Pod Skalnikiem dziękujemy właścicielowi Panu Kazimierzowi  Główczykowi. Portalowi Grybów24 dziękujemy za patronat medialny. 

Wspólne grillowanie zakończyło Rajd Niepodległościowy i zarazem turystyczny sezon w Sokole. Z sokolim pozdrowieniem - druh Tomek Matuła

 

{gallery}Grybow/rajd-niepod2{/gallery}