"Sokół - Świat Pracy"
Polskie Towarzystwo Gimnastyczne
Polskie Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół - Świat Pracy"

W dniu 30 kwietnia br. PTG "SOKÓŁ - ŚWIAT PRACY" Oddział Miasta i Gminy Grybów zorganizował dla mieszkańców Ziem Grybowskich Pieszo - Rowerowe Rozpoczęcie Sezonu 2017.

 Aby rok był łaskawy dla wszystkich, którzy lubią wyprawy piesze, rowerowe i konne wycieczki w Bazylice Mniejszej została odprawiona Msza Św. której przewodniczył kapelan Sokoła Grybowskiego ks.Damian Pitwor.

Liturgia również była sprawowana w intencji 150 rocznicy istnienia Sokoła w Polsce, gdzie pamiętano o wszystkich zmarłych członkach. Po nabożeństwie kapelan poświecił uczestników oraz rowery. Uczestnicy wyruszyli w kierunku góry Kozieniec gdzie na ranczu Nord&Nos było wspólne biesiadowanie przy grillu. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział tym bardziej, gdyż pogada nie była w 100% pewna.

Udział w rozpoczęciu sezonu wzięli min: Senator Rzeczypospolitej Polski Stanisław Kogut, Burmistrz Miasta Grybów Paweł Fyda, Wójt Gminy Grybów Piotr Krok, Proboszcz Bazyliki Mniejszej ks. Prałat Ryszard Sorota i Radny Gminy Grybów Paweł Fyda.

Podziękowania kierujemy do mediów lokalnych, które opublikowały o tym wydarzeniu, a były to:Grybów 24, Grybów.tv i Sądeczanin. Na ręce redaktora Grybów 24 Mateusza Książkiewicza ślemy podziękowania za relacjonowanie tego wydarzenia.

Podziękowania kierujemy do Uzdrowiska Krynica - Żegiestów, dzięki której uczestnicy gasili pragnienie po przybyciu na górę Kozieniec. W imieniu Sokoła Grybowskiego dziękujemy dh Darkowi i jego rodzinie za przyjecie nas na ich ranczu. Wszystkim którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się to tego wydarzenia dziękujemy.

 Z Sokolim Pozdrowieniem Zarząd Sokoła Grybów

 

  • 20170430_104933
  • 20170430_140358
  • 20170430_140731
  • rozpoczęcie sezonu pieszo-rowerowe 2017 1
  • rozpoczęcie sezonu pieszo-rowerowe 2017

 

Masz pytanie?
DOŁĄCZ DO NAS !

Jeśli zainteresowała Cię nasza działalność,
Jeśli dostrzegłeś w niej coś wartościowego
i interesującego dla siebie

DOŁĄCZ DO NAS !
Z Nami:
  • Dbaj o swoją sprawność fizyczną
  • Promuj polską kulturę, sztukę i tradycje
  • Szanuj wojsko i wspieraj budowę jego zaplecza
DOŁĄCZ DO NAS !

Jeśli napiszesz – odpiszemy !
Jeśli pomożesz – będziemy zobowiązani !
Jeśli zechcesz dołączyć – przyjmiemy !

ZOSTANIESZ JEDNYM Z NAS !

Brak wydarzeń