"Sokół - Świat Pracy"
Polskie Towarzystwo Gimnastyczne
Polskie Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół - Świat Pracy"

W dniu 27 września 2015 odbyły się obchody związane z 20 rocznicą reaktywacji Polskiego Towarzystwa Gimnastycznego "Sokół - Świat Pracy" Tarnów. Jako sekcja należąca do stowarzyszenia uczestniczymy w uroczystościach.

 

Obchody zaczynają się częścią oficjalną w Tarnowskim teatrze, gdzie podsumowane są wydarzenia jakie odbywały się w naszym stowarzyszeniu, jak również plany na najbliższe lata. Po części oficjalnej odbył się piknik w parku Strzeleckim, gdzie każda z sekcji prezentowała, przybyłym przechodniom czym się zajmuje.

Nasza sekcja strzelecka cieszyła się dużym zainteresowaniem, gdyż każdy chętny mógł oddać strzał z wiatrówki lub broni ASG. Najmłodsi uczestnicy zostali nagrodzeni słodyczami.

{gallery}2017/Oddział_Pleśna/_20_rocznicą_reaktywacji_PTG_Sokół_-_Świat_Pracy{/gallery}