"Sokół - Świat Pracy"
Polskie Towarzystwo Gimnastyczne
Polskie Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół - Świat Pracy"


SOKOLE ZAWODY PŁYWACKIE 
Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI
11.11.2013


Szanowni Państwo,

Już czwarty rok z rzędu zapraszamy Was, jako Towarzystwo "SOKÓŁ", do aktywnego świętowania Niepodległości.

Wybicie się w 1918 r. na Suwerenność, po długich latach niewoli, było niewątpliwie wielkim sukcesem Polaków. W atmosferze tej radości i entuzjazmu chcemy również i my uczcić to wydarzenie, bez którego nie było by nas tutaj.

W zawodach mogą wziąść udiał wszyscy chętni w następujących kategoriach: szkoły podstawowe, gimnazjalne, ponadgimnazjalne, wyższe, osoby dorosłe, niepełnosprawne, członkowie "Sokoła" i WOPR-u.

Zawody potrfają od godz. 10 do 15, a zapisy zaczną się od godz. 9. Rywalizacja będzie odbywać się na dystansie 50m dla dorosłych i 25m dla dzieci.

Spotkajmy się 11 listopada, by wspólnie uczcić Niepodległość na basenie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie (Pawilon F).

W trudzie organizacyjnym "SOKOŁA" i tarnowską PWSZ wspiera Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Organizujemy też "I MARSZ SOKOŁÓW"
Nordic Walking z ok. Święta Niepodległości
11.11.2013 r. godz. 13:00, Park Strzelecki w Tarnowie

Zapraszamy również wszystkich chętnych mieszkańców naszego miasta do aktywnego i patriotycznego Nordic Walking, którego celem będzie wspólny przemarsz ulicami Tarnowa. Początek marszu: Mauzoleum gen. J. Bema w Parku Strzeleckim, a następnie ul. Piłsudskiego, Pomnik Nieznanego Żołnierza, ul. Wałową, Brama Pilźnieńska, ul. Żydowska, Rynek, ul. Katedralna, ul. Wałowa, ul. Piłsudskiego, Park Strzelecki. Zakończenie marszu o godz. 14:00.

 

11-11-2013 Sokole zawody pływackie