"Sokół - Świat Pracy"
Polskie Towarzystwo Gimnastyczne
Polskie Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół - Świat Pracy"

Podczas przesłuchań w dniu 5 kwietnia 2019 r. zaprezentowało się 27 uczennic i uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych w kategorii recytatorskiej oraz 39 solistów, zespołów i chórów w kategorii wokalno-instrumentalnej. Decyzją jury o finału Przeglądu zakwalifikowali się następujący uczestnicy przesłuchań:

Szanowni Państwo! Uprzejmie informujemy, ze Szkoła Podstawowa nr 24 im. M. Kopernika w Tarnowie nie dysponuje odpowiednią ilością miejsc parkingowych, natomiast parking dla samochodów osobowych gościnnie udostępni na potrzeby uczestników Przeglądu, znajdujące się w pobliżu Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli

W 2019 roku Polskie Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół-Świat Pracy”  w Tarnowie ma zaszczyt  po raz dwudziesty organizować Przegląd Poezji i Pieśni Patriotycznej.

Jako organizatorzy tego przedsięwzięcia rokrocznie staramy się, aby myśl przewodnia nawiązywała do różnych aspektów patriotyzmu, aby wskazywała chwalebne karty historii naszego kraju. W bieżącym roku przypada 80 rocznica wybuchu II wojny światowej.

Masz pytanie?
DOŁĄCZ DO NAS !

Jeśli zainteresowała Cię nasza działalność,
Jeśli dostrzegłeś w niej coś wartościowego
i interesującego dla siebie

DOŁĄCZ DO NAS !
Z Nami:
  • Dbaj o swoją sprawność fizyczną
  • Promuj polską kulturę, sztukę i tradycje
  • Szanuj wojsko i wspieraj budowę jego zaplecza
DOŁĄCZ DO NAS !

Jeśli napiszesz – odpiszemy !
Jeśli pomożesz – będziemy zobowiązani !
Jeśli zechcesz dołączyć – przyjmiemy !

ZOSTANIESZ JEDNYM Z NAS !

Brak wydarzeń